UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeczytałem dziesiątki komentarzy pod tym i innym związanym z tematem przekop i niestety większość ludzi to cebulę. Wypowiedzi typu że teraz to Nas zaleje (No ja Was prosze)kolejne moje ulubione, że na co komu ten przekop? No jak można być mieszkańcem Elbląga i nie chcieć tego przekop? Czy naprawdę to tak ciężko zrozumieć!!! Ostateczny argument! Jeśli Unia ma z tym jakiś problem to już oczywiste że to będzie Nam na rękę A im nie.


Anuluj