UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@A.p. - Haha, jaki buntownik "jeśli będzie referendum". Jak masz tak dość, to wstań zza klawiatury i osobiście rozpocznij zbierać podpisy. Pokaż wszystkim jaki jesteś zdeterminowany. Krowa, która dużo ryczy. .. .

Sasza