UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeczytałem dziesiątki komentarzy pod tym i innym związanym z tematem przekop i niestety większość ludzi to cebulę. Wypowiedzi typu że teraz to Nas zaleje (No ja Was prosze)kolejne moje ulubione, że na co komu ten przekop? No jak można być mieszkańcem Elbląga i nie chcieć tego przekop? Czy naprawdę to tak ciężko zrozumieć!!! Ostateczny argument! Jeśli Unia ma z tym jakiś problem to już oczywiste że to będzie Nam na rękę A im nie.