UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do brania pieniedzy sa pierwsi przez takich miasto Elblag jest najbiedniejszym miastem województwa a przekop powinien być zgodnie z planem to jest plus dla naszego regionu.Jesli UM w Elblągu się nie zgodzi trzeba zwołać referendum o zaufanie Prezydenta i Radnych.
Leon zly