UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.