A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odnośnie przekopu przypominam sobie anegdotę z czasów PRL. Zapytano wtedy sekretarza partii czy można zbudować socjalizm w Szwajcarii ?. Odpowiedział pytającym, że można tylko po co niszczyć tak piękny kraj. To samo teraz jest z tymi planami. Jeśli przekop zostanie wykonany to po latach nasi potomkowie obudzą się w krajobrazie jaki obecnie istnieje po ingerencji człowieka w przyrodę w krainie wokół jeziora Aralskiego.
Polityk dla rozgłosu zrobi wszystko (pis, po, każdy inny). Nie interesuje go, jakie będą tego skutki. Naiwni fani mają klapki na oczach i się cieszą. Naobiecuje, naobiecuje, potem "na odwal zrobi", albo wcale. Tacy są polscy politycy. Nie są karani za niewywiązanie z obietnic wobec wyborców, a powinni. Dlatego jestem wrogiem tego przekopu, bo będzie zrobiony na odwal. Przy pierwszym silniejszym kilkudniowym wietrze z północy, spotka nas armagedon powodziowy. My się na to godzimy?
Hm najpierw dyrgowali nam ruskie teraz Unia kim my własciwie jesteśmy mam wrażenie że dzierżawimy ziemię od uni jakie my mamy prawa jak rządzi u nas Unia i cholera wie kto jeszcze niedługo żeby postawić dom czy garaż Unia będzie nam dawać zgodę oni robią wszystko i nikt się nie pyta czy wolno do tego jeszcze lokalni głupcy którzy dyskutują najwięcej a boją się wiatraków szczekają za t jak psy jakby byli na etacie przy każdym artykule im nic nie pasuje i szytko preszkadza a głupota ich rozsadza
W zasadzie to jednak wolę rządy unijne niż polaczków cwaniaczków (unijni są bardziej nachapani od naszych). Nie ma uczciwych naszych polityków w Polsce. Są tylko lepsze, lub gorsze cwaniaczki. Łupią ten kraj bardziej niż ktokolwiek kiedyś.
Krynica jest nie duża, wszędzie słychać w mediach że jest przeciwko przekopowi, Elbląg 120 tys ludności i jest za przekopem, nigdzie tego " za" nie widać, zero inicjatywy, siedzą tłuste wieprze i pier....
w stołki, tak są za przekopem
Coś mi się zdaje, że Wróblewski długo nie porządzi i będzie referendum. Bo naprawde jak on z PO będą rządzić to ten Elbląg nigdy nie ruszy. Razem ze Słoniną zadłużył miasto i tym się nie pochwalił. Nic kompletnie nic w latach 2014-2018 nie zrobił. Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości , które leżą na trasie prosili Elbląg o pomoc w reaktywacji Kolei Nadzalewowej, ale Wróblewski miał to gdzieś. Przez niego elblążanie tracą ogrzewanie w mieszkaniach. Obiecywał nowe miejsca pracy i gdzie one niby są. Nie zostało przyznane dofinansowanie na rewitalizacje Basenu Odkrytego. Miało być oceanarium w Elblągu - nie ma. Przez niego nie powstało KFC przy ul. Drzewnej. Itp. Ja już nie wytrzymam z tym Wróblewskim. Jeżeli będzie referendum to ja już będę przed 7:00 czekał pod drzwiami, żeby tylko złożyć podpis za jego odwołaniem
Czy to prawda, że wróblewski korzysta z drona na imprezach postkomuny do roznoszenia drinków i prezerwatyw?? Przypominam miał robić zdjęcia dymiących kominów, a nie dymu z majtek!!
@A.p. - Tak, PiSomatołki zaczną rządzić i kościelne średniowiecze nam zafundują (jak jest w całej Polsce). Jak rządzić, kiedy się klęczy?
Z tego co głosi tv i gazety UE nie pozwoli na przekop mierzei. Nie będzie przekop pis po wyborach zniknie.
Jak co robi?Systematycznie w nim siedzi, a zielony komuch systematycznie go pogłębia:)