Wybrany wątek opinii
Słupy wyborcze,słupy wyborcze, gdzie jesteście tak dużo mówiliście?????
Do moderacji
Odpowiedz
28
4
Do brania pieniedzy sa pierwsi przez takich miasto Elblag jest najbiedniejszym miastem województwa a przekop powinien być zgodnie z planem to jest plus dla naszego regionu.Jesli UM w Elblągu się nie zgodzi trzeba zwołać referendum o zaufanie Prezydenta i Radnych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1