UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@A.p. - Haha, jaki buntownik "jeśli będzie referendum". Jak masz tak dość, to wstań zza klawiatury i osobiście rozpocznij zbierać podpisy. Pokaż wszystkim jaki jesteś zdeterminowany. Krowa, która dużo ryczy. .. .

Sasza

Anuluj