UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.


Anuluj