UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.