A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oby dotrzymał słowa!!
I oby takki stosunek się utrzymał, bo liczę na realizacje obietnicy przedwyborczej Pana Wróblewskiego, jak tylko wyniki będą oficjalne zawitam do Urzędu Miejskiego :) a Wilk no cóż, jednak rozdawnictwo nie pomogło. Jak się nie ma nic konkretnego do zaproponowania to tylko można próbować rozdawać.
Druga porażka Wilka z Wróblewskim. Koniec kariery samorządowej, bo Jerzy Wilk obiecał, że już więcej nie wystartuje. Porażka sztabowców tego kandydata czyli Moniki Borzdyńskiej i Rafała Traksa.
Ja przez chwilę się nawet zastanawiałem czy Wilk czy Wróblewski, ale jak zacząłem czytać mądrości Traksa, zobaczyłem brudną kampanię opartą jedynie na wytykaniu błędów to wybór mógł być tylko jeden. .. Moim zdaniem Traks był największym sojusznikiem Wróblewskiego.
Adamowicz w Gdańsku sprzedał GEPEC miastu Lipsk w Niemczech i teraz Gdańszczanie sponsorują tam kina, baseny itp. Witold niech sprzeda EPEC naprzykład miastu Drezno i opowie bajki o wolnym rynku. .. .
Z Wilka ani prezydent ani poseł, który jest nie widoczny w parlamencie. Jedynie co zrobił to załatwił to towarzystwo Kaczyńskiemu podczas wizyt w Elblągu.
Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło
jesli to prawdo to bylby niezbity dowod na to ze elblazanie sa idiotami.
mam nadzieję, że tak zostanie, a skoro Wilk tyle obiecywał to teraz ma super okazję aby spełnić swoje obietnice, wykorzystać swoje znajomości w rządzie i zabrać się do pracy, bo jako posłowi nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrealizować, tym bardziej, że za to pobiera dietę poselską,
No coz wybrano mniejsze zło, ale zlo, takie miasto i taki potencjal, 5 lat zastoju, marazmu i wiochy oraz dojnych stanowisk, gratulacje dla tych ktorzy juz nic nie chcą i niczego nie potrzebują