Wybrany wątek opinii

jesli to prawdo to bylby niezbity dowod na to ze elblazanie sa idiotami.
turban (2018.11.04)
Jesteś z Polski? To używaj poprawnej pisowni
Tsom (2018.11.04)
@turban - Mam wrażenie, że obco tu się czujesz. A wszystko przez nową rzeczywistość, która coraz bardziej ciebie otacza, ty nasz zbawco :D
(2018.11.04)
@turban - turban przyznaj się, z Kremla stukasz czy z Nowogrodzkiej bo to jedno i to samo?
Sobieski (2018.11.04)
Idoci wierza w te brednie ktore glosza pisdzielce! I popieraja te glupoty! Jak mozna wierzyc w taka bzdure jak m.in Pan Wilk powiedzial ze w ramach zadosc uczynienia jak byl budowany wiadukt na Zatorzu tocbedxie ludziom placil odszkodowania np... to populizm i bzdura.jak mozna wierzyc ze w smolensku byl zamach a prezes majac swoja miesiaczke dochodzil(przynajmniej tak mogl) ludzi maja dosc klamstw i pogardy. Konczy sie powoli era "dobrej zmiany" i grunt pod nogami sie wali bo nie maja na kogo zwalic.jak rzadzili pierwszy raz to na leppera i giertycha zwalili.wynik II tury wyborow pokazuje ze Polacy nie chca sredniowiecza,nie chca sie cofac a isc do przodu.za 500+ ludzie by oczy wydlubali albo pakt z diablem podpisali, ale idioto te pieniadze rowniez z twojej kieszeni trzeba wycisgnac zeby dac,kaczynski ze swojej emerytury nie da, szydlo musi dac na mechanika bo znowu auta porozwalala... brawo POLACY ! Koniec podzialow !!
Pistogownonapotege (2018.11.04)
@turban - Bo to są idioci, Europejczycy :-) z mentalnością wschodnią :-) hahahah
(2018.11.04)
@turban - a pier*****j się w ten głupi turban:P
mieszkaniec-mieszaniec;) (2018.11.04)
@turban - bo w tym Elblągu to ku. .. i złodzieje :-)
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy