Wybrany wątek opinii
jesli to prawdo to bylby niezbity dowod na to ze elblazanie sa idiotami.
Do moderacji
Odpowiedz
38
77
Jesteś z Polski?
To używaj poprawnej pisowni
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@turban - Mam wrażenie, że obco tu się czujesz. A wszystko przez nową rzeczywistość, która coraz bardziej ciebie otacza, ty nasz zbawco :D
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Idoci wierza w te brednie ktore glosza pisdzielce! I popieraja te glupoty! Jak mozna wierzyc w taka bzdure jak m.in Pan Wilk powiedzial ze w ramach zadosc uczynienia jak byl budowany wiadukt na Zatorzu tocbedxie ludziom placil odszkodowania np... to populizm i bzdura.jak mozna wierzyc ze w smolensku byl zamach a prezes majac swoja miesiaczke dochodzil(przynajmniej tak mogl) ludzi maja dosc klamstw i pogardy. Konczy sie powoli era "dobrej zmiany" i grunt pod nogami sie wali bo nie maja na kogo zwalic.jak rzadzili pierwszy raz to na leppera i giertycha zwalili.wynik II tury wyborow pokazuje ze Polacy nie chca sredniowiecza,nie chca sie cofac a isc do przodu.za 500+ ludzie by oczy wydlubali albo pakt z diablem podpisali, ale idioto te pieniadze rowniez z twojej kieszeni trzeba wycisgnac zeby dac,kaczynski ze swojej emerytury nie da, szydlo musi dac na mechanika bo znowu auta porozwalala... brawo POLACY ! Koniec podzialow !!
Do moderacji
Odpowiedz
19
10
@turban - Bo to są idioci, Europejczycy :-) z mentalnością wschodnią :-) hahahah
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@turban - a pier*****j się w ten głupi turban:P
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@turban - bo w tym Elblągu to ku. .. i złodzieje :-)
Do moderacji
Odpowiedz
6
10