UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja przez chwilę się nawet zastanawiałem czy Wilk czy Wróblewski, ale jak zacząłem czytać mądrości Traksa, zobaczyłem brudną kampanię opartą jedynie na wytykaniu błędów to wybór mógł być tylko jeden. .. Moim zdaniem Traks był największym sojusznikiem Wróblewskiego.

wyborcana102

Anuluj