Wybrany wątek opinii

Adamowicz w Gdańsku sprzedał GEPEC miastu Lipsk w Niemczech i teraz Gdańszczanie sponsorują tam kina, baseny itp. Witold niech sprzeda EPEC naprzykład miastu Drezno i opowie bajki o wolnym rynku. .. .
Zantyr (2018.11.04)
@Zantyr - Ja też bym chciał, żeby EPEC sponsorował nawet eskimosów, ,byle, żeby brał mi połowę mniej pieniędzy. Zdaniem naszego radnego, w Gdańsku są niższe ceny ciepła niż u nas. czyli pomysł Lipska bardzo mi się podoba.
entuzjasta (2018.11.04)
@entuzjasta - Nie rozumiesz że Niemcy nie inwestują tylko "doją" a ustawa o samorządzie terytorialnym nakłada obowiązek zaspokojenia potrzeb mieszkańców a nie cedowanie tego na zagranice. .. .. Mam mieszkanie w gdańsku i Gepec nie chciał podłaczyć ciepła do bloku bo mu się nie opłaca i zwiększył nam cene za 1 GIGA Jula na 180 zł - gdzie średnie ceny są 60zł i co zrobisz? komu się poskarżysz? jest wolny rynek i te bajki???
Zantyr (2018.11.04)
@Zantyr - W Elblągu cena z firmy miejskiej przekracza 80 zł/GJ. I wiele budynków jest nie podłączonych. Miasto nawet nie zastanawia się nad podłączeniem. Mimo pustych gadek o smogu. Wszelkie programy miejskie ograniczają się do produkcji. Czyli jeżeli niemiecka firma dostarcza po 60 zł, to chciałbym w Elblągu firmę niemiecką. Za 60 zł, niech sponsorują nawet Eskimosów albo przeszczepy włosów dla łysych. A za doprowadzenie ciepła do odległych budynków nie płaci miasto, tylko składają się wszyscy odbiorcy. Nie wypracowano metody na pytanie, czy oni chcą zapłacić za nowe podłaczenia.
entuzjasta (2018.11.05)
Powrót do komentarzy