UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło
Gosc36
Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło
Gosc36