UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło

Gosc36

Anuluj