Wybrany wątek opinii
I oby takki stosunek się utrzymał, bo liczę na realizacje obietnicy przedwyborczej Pana Wróblewskiego, jak tylko wyniki będą oficjalne zawitam do Urzędu Miejskiego :) a Wilk no cóż, jednak rozdawnictwo nie pomogło. Jak się nie ma nic konkretnego do zaproponowania to tylko można próbować rozdawać.
Do moderacji
Odpowiedz
92
14
Tu już nie chodzi o to co Wilk proponował ale chodzi o to że gówno robił.
Do moderacji
Odpowiedz
32
3
A jakaz to obietnica, cięcia w edukacji?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@WyborcaW.W - Jak się cudze rozdaje, zabiera ludziom pracy a daje obibokom to taki skutek. Poza tym nie mam nic do tego, żeby wspierać rodziny. Najpierw praca a potem możliwość odpisu. Mam nadzieje, że to koniec PIS-u.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@chello10 - Jak się cudze rozdaje? A jak mafie wystawiały lewe faktury i drugi z tej lewej faktury vat odliczał to ci nie przeszkadzało? Prowadzili tej proceder latami i nie bolało cię serce wtedy? Żalu nie miałeś, bo się lękałeś, bałeś się że cię zaciukają co? Miliony podatku vat nie wpłynęło do budżetu, a tobie to nie przeszkadzało, bo ze strachu zsiusiałbyś się w majty. Ale przecież to byli ludzie pracy :-) :-) :-) Nic wam do tego co PIS sam wyrwał bandziorom. Oni maja przynajmniej jaja, a wy nie dorastacie im do pięt.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0