UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam nadzieję, że tak zostanie, a skoro Wilk tyle obiecywał to teraz ma super okazję aby spełnić swoje obietnice, wykorzystać swoje znajomości w rządzie i zabrać się do pracy, bo jako posłowi nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrealizować, tym bardziej, że za to pobiera dietę poselską,

ell1

Anuluj