UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No coz wybrano mniejsze zło, ale zlo, takie miasto i taki potencjal, 5 lat zastoju, marazmu i wiochy oraz dojnych stanowisk, gratulacje dla tych ktorzy juz nic nie chcą i niczego nie potrzebują
No coz wybrano mniejsze zło, ale zlo, takie miasto i taki potencjal, 5 lat zastoju, marazmu i wiochy oraz dojnych stanowisk, gratulacje dla tych ktorzy juz nic nie chcą i niczego nie potrzebują