UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I oby takki stosunek się utrzymał, bo liczę na realizacje obietnicy przedwyborczej Pana Wróblewskiego, jak tylko wyniki będą oficjalne zawitam do Urzędu Miejskiego :) a Wilk no cóż, jednak rozdawnictwo nie pomogło. Jak się nie ma nic konkretnego do zaproponowania to tylko można próbować rozdawać.

WyborcaW.W