UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I oby takki stosunek się utrzymał, bo liczę na realizacje obietnicy przedwyborczej Pana Wróblewskiego, jak tylko wyniki będą oficjalne zawitam do Urzędu Miejskiego :) a Wilk no cóż, jednak rozdawnictwo nie pomogło. Jak się nie ma nic konkretnego do zaproponowania to tylko można próbować rozdawać.
WyborcaW.W