UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Druga porażka Wilka z Wróblewskim. Koniec kariery samorządowej, bo Jerzy Wilk obiecał, że już więcej nie wystartuje. Porażka sztabowców tego kandydata czyli Moniki Borzdyńskiej i Rafała Traksa.


Anuluj