Wybrany wątek opinii
dlaczego pis przegrywa w miastach. .. .bo w miastach są ludzie lepiej wykształceni, wyborcami PIS są ludzie nie przekraczający wykształcenie zawodowego. .. .:)
Do moderacji
Odpowiedz
176
80
Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło
Do moderacji
Odpowiedz
30
59
Mam wyższe wykształcenie i zawsze głosuję na PIS
Do moderacji
Odpowiedz
33
80
@Wykształcona - Chwalimy się czy żalimy ? Bo argument z d. .. wyjęty
Do moderacji
Odpowiedz
26
7
@pil - Nie masz pojęcia o ludziach mieszkających na wsi i ich wykształceniu. Poza tym na Twoim przykładzie widać, że nie zawsze z wykształceniem idzie w parze inteligencja i kultura. Nie bez powodu mówi się, że prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
@Wykształcona - Chyba robiłaś je u Ojca Dyrektora w T0runiu!
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Co ty pieprzysz, myślisz że tylko wykształciuchy są w mieście
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Hmmm w Szwecji ,Niemczech,Anglii wygrywają wybory lewusy i Ciapaki ich jada bez wazeliny.Co ma wykrztalcenie do mądrości życiowej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
W miastach... Hahaha. Toć Elbląg tylko z nazwy jest miastem. Dziura, z której większość ucieka. Tyle w temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@pil - a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
@pil - to nieprawda,ciekawe skąd masz takie wiadomości, czy robiłeś jakieś badania, czy wyczytałeś to w wyborczej?https://www.youtube.com/watch?v=_zn25wGZTB8&t=406s polecam to obejrzeć, co prawda dotyczy to wyborów na prezydenta Polski lecz wtedy również mówiono podobne bzdury jakie i ty wypisujesz. rzetelne badania obalają te idiotyczne tezy, polecam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Wykształcona - No cóż widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Wykształcona - No widocznie wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie. "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Często wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Skoro jesteś wykrztalcony to współczuję bo horoba tego kraju są ludzie tacy jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Popracuj nad ortografią:(
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Wykształcona - Pawłowicz też ma.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Wykształcona - Po szkole wyższego Ry(d)zyka wychodzą PiSkszałceni, mają wyższe i na niskich głosują. .. .Nic, czego nie można przewidzieć. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
'a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?' Co najwyżej naiwni uczciwi. Poza tym cwaniaki liczące na coś.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1