Wybrany wątek opinii

dlaczego pis przegrywa w miastach. .. .bo w miastach są ludzie lepiej wykształceni, wyborcami PIS są ludzie nie przekraczający wykształcenie zawodowego. .. .:)
pil (2018.11.04)
Na PO głosują wykształceni ? Dobre sobie hahaha.Na PO glosują ludzie o lewackich poglądach jakich większość w Elblągu. Od razu mówię nie jestem za PIS ani za PO bo to jedno zło
Gosc36 (2018.11.04)
Mam wyższe wykształcenie i zawsze głosuję na PIS
Wykształcona (2018.11.04)
@Wykształcona - Chwalimy się czy żalimy ? Bo argument z d. .. wyjęty
WyborcaW.W (2018.11.04)
@pil - Nie masz pojęcia o ludziach mieszkających na wsi i ich wykształceniu. Poza tym na Twoim przykładzie widać, że nie zawsze z wykształceniem idzie w parze inteligencja i kultura. Nie bez powodu mówi się, że prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.
JO (2018.11.04)
@Wykształcona - Chyba robiłaś je u Ojca Dyrektora w T0runiu!
grzebar (2018.11.04)
Co ty pieprzysz, myślisz że tylko wykształciuchy są w mieście
(2018.11.04)
Hmmm w Szwecji ,Niemczech,Anglii wygrywają wybory lewusy i Ciapaki ich jada bez wazeliny.Co ma wykrztalcenie do mądrości życiowej.
Jacekk1 (2018.11.05)
W miastach... Hahaha. Toć Elbląg tylko z nazwy jest miastem. Dziura, z której większość ucieka. Tyle w temacie.
Miasteczkowy (2018.11.05)
@pil - a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?
(2018.11.05)
@pil - to nieprawda,ciekawe skąd masz takie wiadomości, czy robiłeś jakieś badania, czy wyczytałeś to w wyborczej?https://www.youtube.com/watch?v=_zn25wGZTB8&t=406s polecam to obejrzeć, co prawda dotyczy to wyborów na prezydenta Polski lecz wtedy również mówiono podobne bzdury jakie i ty wypisujesz. rzetelne badania obalają te idiotyczne tezy, polecam.
chin (2018.11.05)
@Wykształcona - No cóż widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
(2018.11.05)
@Wykształcona - No widocznie wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
(2018.11.05)
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie
(2018.11.05)
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie. "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
(2018.11.05)
Często wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.
Pisior (2018.11.05)
Skoro jesteś wykrztalcony to współczuję bo horoba tego kraju są ludzie tacy jak ty
(2018.11.05)
Lepiej się nie uczyć. Wtedy kościelne cuda dużo łatwiej zrozumieć. Łatwiej się dawać oszukać, siedzieć cicho i pokornie. :)
(2018.11.05)
Popracuj nad ortografią:(
chello10 (2018.11.05)
@Wykształcona - Pawłowicz też ma.
(2018.11.05)
@Wykształcona - Po szkole wyższego Ry(d)zyka wychodzą PiSkszałceni, mają wyższe i na niskich głosują. .. .Nic, czego nie można przewidzieć. ..
KarolWojciech (2018.11.05)
'a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?' Co najwyżej naiwni uczciwi. Poza tym cwaniaki liczące na coś.
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy