A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MietekPrzydrożny - Święte słowa. .. Na pis nie ma co liczyć. Brawo Witold Wróblewski!
Mam wyższe wykształcenie i zawsze głosuję na PIS
Wilk przegrał bo prowadził bezczelną partyjną walkę o stanowisko prezydenta.
Prezes na jutro zwola pilne spotkanie na Nowogrodzkiej i bedzie dyscyplinowal swoich podwladnych.
W dziesiejszych wyborach elblążanie pokazali czerwoną kartkę dla PiS - u.
Super. .
Znowu wybrano "mniejsze zło". Tyle że to wciąż zło dla naszego miasta. Następcy będą spłacać obecne zadłużenie miasta przez kolejne 5 kadencji.
HA HA Elbląg miastem FRAJERÓW - a nie płaczcie ze cos tam wam nie pasuje teraz morda w kubeł i do roboty za 1900 zł !
Za ośmieszanie Elbląga i obecnego prezydenta w ogólnopolskiej telewizji, należała się Wilkowi przegrana.
@Gosc36,tylko że to pis kupił już 25 mln węgla od putina, to pis sprowadza powoli Polskę w ramiona Rosji, to macierewicz i kaczyński są szpiegami putina. pis to jedno wielkie lewackie ścier**.
A moim zdaniem wygrała miernota i kumoterstwo. Znowu gang dyrektorów będzie włada miastem, a niektórzy z nich mają apetyt na fotel wiceprezydenta bo przecież znowu finansowali szefowi kampanię . Teraz się odwdzieczy. Obyśmy się nie udlawili własną czekoladką.
Niech żyje nasz prezydent. Niech żyje Witold Wróblewski. Szacunek dla posła Jerzego Wilka. Niech panowie pracują dla dobra elblazan. Niech żyją mieszkańcy Elbląga