329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MietekPrzydrożny - Święte słowa. .. Na pis nie ma co liczyć. Brawo Witold Wróblewski!
paraszut (2018.11.04)
Mam wyższe wykształcenie i zawsze głosuję na PIS
Wykształcona (2018.11.04)
Wilk przegrał bo prowadził bezczelną partyjną walkę o stanowisko prezydenta.
jdjdcsdxvdx (2018.11.04)

info

83  
  13
Prezes na jutro zwola pilne spotkanie na Nowogrodzkiej i bedzie dyscyplinowal swoich podwladnych. W dziesiejszych wyborach elblążanie pokazali czerwoną kartkę dla PiS - u. Super. .
(2018.11.04)
Znowu wybrano "mniejsze zło". Tyle że to wciąż zło dla naszego miasta. Następcy będą spłacać obecne zadłużenie miasta przez kolejne 5 kadencji.
(2018.11.04)

info

29  
  38
HA HA Elbląg miastem FRAJERÓW - a nie płaczcie ze cos tam wam nie pasuje teraz morda w kubeł i do roboty za 1900 zł !
(2018.11.04)

info

14  
  15
Za ośmieszanie Elbląga i obecnego prezydenta w ogólnopolskiej telewizji, należała się Wilkowi przegrana.
gdhfjbn (2018.11.04)

info

65  
  16
@Gosc36,tylko że to pis kupił już 25 mln węgla od putina, to pis sprowadza powoli Polskę w ramiona Rosji, to macierewicz i kaczyński są szpiegami putina. pis to jedno wielkie lewackie ścier**.
lol (2018.11.04)
A moim zdaniem wygrała miernota i kumoterstwo. Znowu gang dyrektorów będzie włada miastem, a niektórzy z nich mają apetyt na fotel wiceprezydenta bo przecież znowu finansowali szefowi kampanię . Teraz się odwdzieczy. Obyśmy się nie udlawili własną czekoladką.
Denis (2018.11.04)

info

41  
  46
Niech żyje nasz prezydent. Niech żyje Witold Wróblewski. Szacunek dla posła Jerzego Wilka. Niech panowie pracują dla dobra elblazan. Niech żyją mieszkańcy Elbląga
Kuczera (2018.11.04)

info

21  
  26