UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja przez chwilę się nawet zastanawiałem czy Wilk czy Wróblewski, ale jak zacząłem czytać mądrości Traksa, zobaczyłem brudną kampanię opartą jedynie na wytykaniu błędów to wybór mógł być tylko jeden. .. Moim zdaniem Traks był największym sojusznikiem Wróblewskiego.
wyborcana102