Wybrany wątek opinii
Bardzo szanuję wypowiedź Pana Jerzego Wilka, że już nie będzie ponownie kandydował. W końcu zrozumiał że ludzie nie chcą PiSu w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
229
39
oby dotrzymał słowa!!
Do moderacji
Odpowiedz
48
7
@Elblążak - Mów za siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Elblążak - Nie Pisu a wilka
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
A ilu i jak wybracolo Ciebie elblazsn na swojejo przedstawiciela. Mow za siebie
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Za to chcą PSL-u,partii wieśniaków,jesteście żałośni.
Do moderacji
Odpowiedz
6
10