Wybrany wątek opinii

Bardzo szanuję wypowiedź Pana Jerzego Wilka, że już nie będzie ponownie kandydował. W końcu zrozumiał że ludzie nie chcą PiSu w mieście.
Elblążak (2018.11.04)
oby dotrzymał słowa!!
brawo Elbląg!! (2018.11.04)
@Elblążak - Mów za siebie.
G.K. (2018.11.04)
@Elblążak - Nie Pisu a wilka
vghj (2018.11.04)
Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.
Jacekk1 (2018.11.05)
A ilu i jak wybracolo Ciebie elblazsn na swojejo przedstawiciela. Mow za siebie
ujbvfd (2018.11.05)
Za to chcą PSL-u,partii wieśniaków,jesteście żałośni.
Prestidigitator (2018.11.05)
Powrót do komentarzy