A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami
Egoista z ciebie straszny, nie pisze o sobie bo dobrze zarabiam, ale miasto to nie tylko ty i twoi znajomi, a pewna grupa ludzi, która zdecydowała się na życie koło siebie. Miasto to ludzie, bez nich miasto umiera.
W tej mieścinie nigdy nie będzie dobrze,tu tylko kumoterstwo,znajomości i stolarnie płacące grosze ludność napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi wyjechali żeby godnie żyć,może jeszcze z 50 lat może tu się coś zmieni ale czy na lepsze? THE END
@toJaGosia - To już od dawna jest wiocha
Te, Prószak, . .. a pocałujta w żopę wójta. Przelicz sobie ponownie płatki w misce z mlekiem. Nowa Rado Miasta, Panie Prezydencie. .. z dumą zachęcam do nadania wiaduktowi nazwy Wielkiego Przegrywu Posła J. Wika i jego bandzie popaprańców. Uroczystości z nadania nazwy będzie relacjonowała ekipa TVP, po uprzednim kontrolnym wpier.. dziennika.. z tej stacyjki. Jarosławpolskęzbaw (pseudonim kurdupel) pobłogosławi.
Wredna klika chleje, reszta placze, żałoba 5 letnia
Zatrwazajace sa te peany nad wróblen, bez jakiejś merytoryki, tylko puste klakierzenie. Według mnie jest to zemsta esebekow tu mieszkających, których jest cała masa za obcięcie im emerytur.
J. Wilk przegrał z trzech powodów:1)elblązanie zawiedli się na PIS-ie (w wyborach do Sejmiku tylko dwoje kandydatów z E-ga i to na 4 i 5 miejscu na liście), 2) grał nie fair-program w TVP o budowie wiaduktu 3) był gorszym kandydatem, to stanowisko jest nie na miarę Jego możliwości. Dlatego proszę nie pisać, że p. Wróblewskiego wybrali "lewacy" czy "czerwoni". Daliśmy szansę osobie, która ma lepsze predyspozycje i umiejętności. P Prezydencie wierzymy, że nie zawiedzie Pan naszego zaufania i zrobi wszystko, aby Elbląg wrócił do dawnej świetności.
Brawo! Nie pozwólmy niby Prawu i niemal Sprawiedliwości dalej policzkowac nas na oczach Europy i Świata. W całej Polsce zrobiliśmy pierwszy krok do odsunięcia ich od władzy, jednak jeszcze dwa przed nami... Pozdrawiam mądry gorszy sort
No to koniec Elbląg jest już stracony. To klęska miasto upadnie a ludzie wyjadą. POmarańczowa szarańcza spustoszenie siać będzie.
Antypeowski Ruch Narodowy.
Zniszczyć PO.