A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miałeś chhamie złoty róg! Został ci się ino sznur!
Gdyby głupota miała skrzydła. ..
to fakt, obciach a nie wstyd.
Elblążanie kochani !!! Uff dziękuje Wam . W Elblagu mieszka moja siostra bywam tam często , wierzyłem w Was i się nie zawiodłem :) brawo brawo
Tak !!! Racja
Co ty pieprzysz, myślisz że tylko wykształciuchy są w mieście
Weź dużo słojów jak do niej wpadniesz, na wsi się pożywisz.
Info-wróbel już ogłosiło Niech żyje nowy-stary generał-gubernator
Panie Wilk co teraz z przekopem mierzei? Rozumiem, że kolejne wbicie łopaty przy następnych wyborach? xD
Nie jestem zwolennikiem Wróblewskiego, Gdyby był dobrym prezydentem to chętnie bym na niego zagłosował. Jak czytałem jego baner z napisem "wybuduję 4 żłobki" - to co robił przez 5 lat że nie wybudował? Gdyby napisał na banerze: "słuchajcie wybudowałem w czasie mojej prezydentury 4 żłobki i wiele innych rzeczy. .. ." to oczywiście że bym zagłosował, a on obiecuje na następne 5 lat? a poprzednie 5 lat spał?