329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miałeś chhamie złoty róg! Został ci się ino sznur!
Wieszcz (2018.11.04)

info

14  
  2
Gdyby głupota miała skrzydła. ..
(2018.11.04)
to fakt, obciach a nie wstyd.
(2018.11.04)
Elblążanie kochani !!! Uff dziękuje Wam . W Elblagu mieszka moja siostra bywam tam często , wierzyłem w Was i się nie zawiodłem :) brawo brawo
(2018.11.04)
Tak !!! Racja
(2018.11.04)
Co ty pieprzysz, myślisz że tylko wykształciuchy są w mieście
(2018.11.04)
Weź dużo słojów jak do niej wpadniesz, na wsi się pożywisz.
hd (2018.11.04)
Info-wróbel już ogłosiło Niech żyje nowy-stary generał-gubernator
(2018.11.04)

info

9  
  2
Panie Wilk co teraz z przekopem mierzei? Rozumiem, że kolejne wbicie łopaty przy następnych wyborach? xD
(2018.11.04)

info

18  
  5
Nie jestem zwolennikiem Wróblewskiego, Gdyby był dobrym prezydentem to chętnie bym na niego zagłosował. Jak czytałem jego baner z napisem "wybuduję 4 żłobki" - to co robił przez 5 lat że nie wybudował? Gdyby napisał na banerze: "słuchajcie wybudowałem w czasie mojej prezydentury 4 żłobki i wiele innych rzeczy. .. ." to oczywiście że bym zagłosował, a on obiecuje na następne 5 lat? a poprzednie 5 lat spał?
Zantyr (2018.11.04)