Wybrany wątek opinii

Może pora zmienić towarzystwo. Ja od lat 8 brutto żona koło 7 brutto w elblagu. Znajomi jeszcze wiecej sadzac po ich autach i domach. Wez sie za siebie. Zapisz na jezyk. Poczytaj a nie pier....
Snsn (2018.11.04)
Na układy nie ma rady. Uczciwie tyle nie zarobisz w tym miescie.
Gosc1 (2018.11.04)
Egoista z ciebie straszny, nie pisze o sobie bo dobrze zarabiam, ale miasto to nie tylko ty i twoi znajomi, a pewna grupa ludzi, która zdecydowała się na życie koło siebie. Miasto to ludzie, bez nich miasto umiera.
Glosrozsadku1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy