UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zatrwazajace sa te peany nad wróblen, bez jakiejś merytoryki, tylko puste klakierzenie. Według mnie jest to zemsta esebekow tu mieszkających, których jest cała masa za obcięcie im emerytur.

Gosc1

Anuluj