UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to koniec Elbląg jest już stracony. To klęska miasto upadnie a ludzie wyjadą. POmarańczowa szarańcza spustoszenie siać będzie. Antypeowski Ruch Narodowy. Zniszczyć PO.
No to koniec Elbląg jest już stracony. To klęska miasto upadnie a ludzie wyjadą. POmarańczowa szarańcza spustoszenie siać będzie. Antypeowski Ruch Narodowy. Zniszczyć PO.