UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to koniec Elbląg jest już stracony. To klęska miasto upadnie a ludzie wyjadą. POmarańczowa szarańcza spustoszenie siać będzie. Antypeowski Ruch Narodowy. Zniszczyć PO.


Anuluj