UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Egoista z ciebie straszny, nie pisze o sobie bo dobrze zarabiam, ale miasto to nie tylko ty i twoi znajomi, a pewna grupa ludzi, która zdecydowała się na życie koło siebie. Miasto to ludzie, bez nich miasto umiera.

Glosrozsadku1

Anuluj