UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

J. Wilk przegrał z trzech powodów:1)elblązanie zawiedli się na PIS-ie (w wyborach do Sejmiku tylko dwoje kandydatów z E-ga i to na 4 i 5 miejscu na liście), 2) grał nie fair-program w TVP o budowie wiaduktu 3) był gorszym kandydatem, to stanowisko jest nie na miarę Jego możliwości. Dlatego proszę nie pisać, że p. Wróblewskiego wybrali "lewacy" czy "czerwoni". Daliśmy szansę osobie, która ma lepsze predyspozycje i umiejętności. P Prezydencie wierzymy, że nie zawiedzie Pan naszego zaufania i zrobi wszystko, aby Elbląg wrócił do dawnej świetności.

babunia