A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale gdzie merytoryka babuniu? Jedynie pkt. Nr 2 odnosi się do konkretnego przykładu. Reszta to puste slogany, był gorszym kandydatem, bo... Co to za stwierdzenie Polacy zawiedli się na pis? , skoro pis w wyborach samorządowych zwycięży 7 proc. pokretna nielogika.
To ze pis przegral to super, to ze pech ze wygral wrobel to 2 sprawa, może on nie jest az tak tragiczny tylko wizerunek psuja mu przyd...
komu brawo bić? teraz zacznie się Armagedon i miasto to zdechnie.
Babuniu droga, masz rację mogli się zawieść na pis, bo sbekom zabrał emerytury. Ty zapewne głosowałas za wróbelkiem, bo chcesz żeby było tak jak było. Po co ci rewolucje w wydaniu pis, jakieś przekopy, porty, mosty w Nowakowie, baseny. Zapewne bierzesz swoją emeryturę, więc o pracę nie musisz się martwić. Potomstwo zapewne rozjechalo się po innych miastach, czy państwach, więc po co jakiś przemysł w tym miescie. Ma być cisza spokój, niczym w sanatorium.
My prawdziwi Polacy w wyborach nie mamy nic do gadania. Na stołkach za dużo komuch?w
To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.
Ja mam nadzieję, że zdechnie w końcu wraz z tymi starymi trupami :-)
To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.
Czyli po staremu. Nowe Lidle i Biedronki to piorytet inwestycji w Elblągu.
W I turze wyborów W Elblągu ponad 70proc wyborcow to osoby 65+. Więc o czym my gadamy.
Poza tym ile z tych osób była związana czynnie z PZPR? Elbląg zawsze był czerwony, głosował na SLD. Ci ludzie ciągle jeszcze żyją.
Czy oni poszli zagłosować za zmianami w Elblągu? Oni nie chcą żadnych zmian, a sanatorium. Zobaczcie ile zawsze jest protestów dziadków przy każdej inwestycji! No i mamy dom spokojnej starości w Elblągu.