Wybrany wątek opinii
J. Wilk przegrał z trzech powodów:1)elblązanie zawiedli się na PIS-ie (w wyborach do Sejmiku tylko dwoje kandydatów z E-ga i to na 4 i 5 miejscu na liście), 2) grał nie fair-program w TVP o budowie wiaduktu 3) był gorszym kandydatem, to stanowisko jest nie na miarę Jego możliwości. Dlatego proszę nie pisać, że p. Wróblewskiego wybrali "lewacy" czy "czerwoni". Daliśmy szansę osobie, która ma lepsze predyspozycje i umiejętności. P Prezydencie wierzymy, że nie zawiedzie Pan naszego zaufania i zrobi wszystko, aby Elbląg wrócił do dawnej świetności.
Do moderacji
Odpowiedz
21
13
Ale gdzie merytoryka babuniu? Jedynie pkt. Nr 2 odnosi się do konkretnego przykładu. Reszta to puste slogany, był gorszym kandydatem, bo... Co to za stwierdzenie Polacy zawiedli się na pis? , skoro pis w wyborach samorządowych zwycięży 7 proc. pokretna nielogika.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Babuniu droga, masz rację mogli się zawieść na pis, bo sbekom zabrał emerytury. Ty zapewne głosowałas za wróbelkiem, bo chcesz żeby było tak jak było. Po co ci rewolucje w wydaniu pis, jakieś przekopy, porty, mosty w Nowakowie, baseny. Zapewne bierzesz swoją emeryturę, więc o pracę nie musisz się martwić. Potomstwo zapewne rozjechalo się po innych miastach, czy państwach, więc po co jakiś przemysł w tym miescie. Ma być cisza spokój, niczym w sanatorium.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6