UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami
toJaGosia