UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami

toJaGosia

Anuluj