UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tej mieścinie nigdy nie będzie dobrze,tu tylko kumoterstwo,znajomości i stolarnie płacące grosze ludność napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi wyjechali żeby godnie żyć,może jeszcze z 50 lat może tu się coś zmieni ale czy na lepsze? THE END
Greenpeace