Wybrany wątek opinii
Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami
Do moderacji
Odpowiedz
21
15
@toJaGosia - To już od dawna jest wiocha
Do moderacji
Odpowiedz
5
3