Wybrany wątek opinii

Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami
toJaGosia (2018.11.04)
@toJaGosia - To już od dawna jest wiocha
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy