UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nic dziwnego lewactwa w Elblągu nie brakuje dlatego czerwone mordy dalej rządzą a potem jedno z drugim płacze jak to żle w Elblągu wstyd!!!!! Głosujcie tak dalej a będziemy nie miastem a wsią zabitą dechami

toJaGosia