UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tej mieścinie nigdy nie będzie dobrze,tu tylko kumoterstwo,znajomości i stolarnie płacące grosze ludność napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi wyjechali żeby godnie żyć,może jeszcze z 50 lat może tu się coś zmieni ale czy na lepsze? THE END
Greenpeace