A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest tragedia, wygrał leniwy, ospały miś bez pomysłu na Elbląg. Wygrał głosami leśnych dziadków z czerwonego układu. Młodzi nie poszli na wybory, bo po prostu tu ich jest garstka. Trzeba czekać na zmianę pokolenia. Leśne dziadki odejdą, elbląg zrobi się wielkości Ełku, ale wtedy będzie tu zdrowa tkanka, a nie skażona rakiem prl.
"NOSIŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA". J. Wilk nie miał za grosz rozumu wierząc, że wygra wybory. Ani w Elblągu podczas prezydentury ani w sejmie, nie zrobił nic. Zupełny brak samokrytyki. Może mu się przyda ta łopata z Kątów Rybackich. Wiek emerytalny osiągnie 05.03.2020 roku. Po skończonej kadencji dostanie odprawę i za kilka miesięcy dostanie emeryturę. I tak dobrze mu się układa. Obgadywał nasze miastom gdzie się dało. Mam nadzieję, że już nigdy nigdzie nie będzie kandydował. ELSIN się kłania.
Przez 5 lat! Może zrobić dużo, wyjedzie ze 20tys. Ludzi.
Brawo dla "sztabu wyborczego" Wilka, od razu było widać nieudolne pomysły z poprzednich wyborów. Prezydencie Wróblewski kwiaty dla Monisi i Rafalka :)
Wilk jest 4 lata starszy od W. Wróblewskiego. Pisiury zamilczcie. Trzeba umieć przegrywać.
Czy to nie przypadkiem przekop w woj. pomorskim nie przywalił Pana Wilka z Panem Jarosławem?
Mamy tylko nowy problem tym razem realny. A jaki ? Ano zemsta pisowego rządu na ludziach, którzy nie popierają kolesiostwa pisowskiego. .. patrz budowy dróg np S6 i obwodnica Gdańska!
To dlaczego młodzik Wróblewski wygląda ciągle na zmęczonego?
Pan Wilk rewelacja nie jest. Pan Wroblewski rewelacja nie jest. Tak czy innaczej przegrali wyborcy i ci co siedzieli w domu. Wygrali tylko ci co beda mieli profity, dla nich gratulacje.
Wygral gosc z kliką wokol siebie, ktorym czasy sie popie..., takie wredne, male, prymitywne towarzystwo
@turban - Bo to są idioci, Europejczycy :-) z mentalnością wschodnią :-) hahahah