A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może pora zmienić towarzystwo. Ja od lat 8 brutto żona koło 7 brutto w elblagu. Znajomi jeszcze wiecej sadzac po ich autach i domach. Wez sie za siebie. Zapisz na jezyk. Poczytaj a nie pier....
Nie pomógł głupek ze słupkiem. .. sekciarze.
brak esbeckich emerytur tak zabolał ten PRL-owski Elbląg??
I kim się otoczył...
Przynajmniej Wilk był zapowiedzią zmian,. Wybór Wróbla to kolejne 5 lat tego co było. A co było i jest każdy wie kto tu mieszka.
@jiw - @jiw sam jesteś głupek
@Gosc1 - On nie wygląda na zmęczonego, tylko jakby wylew przeszedł, wóda zżarła mu szare komórki :-)
No, ,przekop, ,szlak trafił? A miało być tak fajnie?
Mam nadzieję, że kara dla czerwonego elbąga nadejdzie. Nogi prezesa już nigdy nie powinny dotykać elbląskiego szamba, a myśli rządu omijać winny cały ten region tzw. Polski północnej. Jaka to Polska pokazał już plebiscyt w 1920 roku, a teraz to się tylko potwierdza. Czekam na program repatriacyjny Morawieckiego, by te 36% Polaków mogło się przenieść do prawdziwej Polski na Podkarpacie.
Skoro mieszka ich tu 72proc, stąd ten wynik.