UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"NOSIŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA". J. Wilk nie miał za grosz rozumu wierząc, że wygra wybory. Ani w Elblągu podczas prezydentury ani w sejmie, nie zrobił nic. Zupełny brak samokrytyki. Może mu się przyda ta łopata z Kątów Rybackich. Wiek emerytalny osiągnie 05.03.2020 roku. Po skończonej kadencji dostanie odprawę i za kilka miesięcy dostanie emeryturę. I tak dobrze mu się układa. Obgadywał nasze miastom gdzie się dało. Mam nadzieję, że już nigdy nigdzie nie będzie kandydował. ELSIN się kłania.

Zatorzanka