329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jakaz to obietnica, cięcia w edukacji?
Gosc1 (2018.11.04)
Ale jedzie stechlizną, katastrofą ekonomiczną, moralną i społeczną, w sumie mlodych nie ma a starym wszystko jedno kto p. .. .. ierdzi w stolek
(2018.11.04)

info

15  
  12
@Elblążak - Nie Pisu a wilka
vghj (2018.11.04)
Brawo Elbląski ciemnogród!
Iza (2018.11.04)
@Iza - PISać się najpierw naucz :)
Meso (2018.11.04)
@Zantyr - Ja też bym chciał, żeby EPEC sponsorował nawet eskimosów, ,byle, żeby brał mi połowę mniej pieniędzy. Zdaniem naszego radnego, w Gdańsku są niższe ceny ciepła niż u nas. czyli pomysł Lipska bardzo mi się podoba.
entuzjasta (2018.11.04)
A co za różnica kto by wygral i jedne stare gacie i drugie stare gacie, 1 i 2 juz przetarte i zżółkłe
(2018.11.04)

info

9  
  12
spać głąby! jutro trzeba do Gdańska do pracy dojechać bo u was w mieście jej brak! :D D
FOKA (2018.11.04)

info

15  
  16
Elbląg? A gdzie to jest? Przez ostatnie dni w żadnej telewizji w serwisach informacyjnych nic nie słyszałam o wyborach w Elblągu. Mówiło się o małych miasteczkach - pipidówkach, a o Elblągu nikt nawet nie wspomniał. Więc jakie znaczenie ma, kto został prezydentem w mieście-widmo.
Zoea (2018.11.04)

info

24  
  9
Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic
Polak (2018.11.04)