A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jakaz to obietnica, cięcia w edukacji?
Ale jedzie stechlizną, katastrofą ekonomiczną, moralną i społeczną, w sumie mlodych nie ma a starym wszystko jedno kto p. .. .. ierdzi w stolek
@Elblążak - Nie Pisu a wilka
Brawo Elbląski ciemnogród!
@Iza - PISać się najpierw naucz :)
@Zantyr - Ja też bym chciał, żeby EPEC sponsorował nawet eskimosów, ,byle, żeby brał mi połowę mniej pieniędzy. Zdaniem naszego radnego, w Gdańsku są niższe ceny ciepła niż u nas. czyli pomysł Lipska bardzo mi się podoba.
A co za różnica kto by wygral i jedne stare gacie i drugie stare gacie, 1 i 2 juz przetarte i zżółkłe
spać głąby! jutro trzeba do Gdańska do pracy dojechać bo u was w mieście jej brak! :D D
Elbląg? A gdzie to jest? Przez ostatnie dni w żadnej telewizji w serwisach informacyjnych nic nie słyszałam o wyborach w Elblągu. Mówiło się o małych miasteczkach - pipidówkach, a o Elblągu nikt nawet nie wspomniał. Więc jakie znaczenie ma, kto został prezydentem w mieście-widmo.
Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic