Wybrany wątek opinii
Wilk jest 4 lata starszy od W. Wróblewskiego. Pisiury zamilczcie. Trzeba umieć przegrywać.
Do moderacji
Odpowiedz
21
10
To dlaczego młodzik Wróblewski wygląda ciągle na zmęczonego?
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@Gosc1 - On nie wygląda na zmęczonego, tylko jakby wylew przeszedł, wóda zżarła mu szare komórki :-)
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
Coś tam także zżera komórki i u pisowych. .. u jednych widac, a u drugi nie. .. .tylko po czynach ich, ,poznacie, ,. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
4