Wybrany wątek opinii

Wilk jest 4 lata starszy od W. Wróblewskiego. Pisiury zamilczcie. Trzeba umieć przegrywać.
AdamJ. (2018.11.04)
To dlaczego młodzik Wróblewski wygląda ciągle na zmęczonego?
Gosc1 (2018.11.04)
@Gosc1 - On nie wygląda na zmęczonego, tylko jakby wylew przeszedł, wóda zżarła mu szare komórki :-)
(2018.11.04)
Coś tam także zżera komórki i u pisowych. .. u jednych widac, a u drugi nie. .. .tylko po czynach ich, ,poznacie, ,. ..
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy