UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to nie przypadkiem przekop w woj. pomorskim nie przywalił Pana Wilka z Panem Jarosławem? Mamy tylko nowy problem tym razem realny. A jaki ? Ano zemsta pisowego rządu na ludziach, którzy nie popierają kolesiostwa pisowskiego. .. patrz budowy dróg np S6 i obwodnica Gdańska!

troll2018