UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy to nie przypadkiem przekop w woj. pomorskim nie przywalił Pana Wilka z Panem Jarosławem? Mamy tylko nowy problem tym razem realny. A jaki ? Ano zemsta pisowego rządu na ludziach, którzy nie popierają kolesiostwa pisowskiego. .. patrz budowy dróg np S6 i obwodnica Gdańska!
troll2018