Wybrany wątek opinii

Pan Wilk rewelacja nie jest. Pan Wroblewski rewelacja nie jest. Tak czy innaczej przegrali wyborcy i ci co siedzieli w domu. Wygrali tylko ci co beda mieli profity, dla nich gratulacje.
Robinzmiasta (2018.11.04)
Przynajmniej Wilk był zapowiedzią zmian,. Wybór Wróbla to kolejne 5 lat tego co było. A co było i jest każdy wie kto tu mieszka.
Gosc1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy