UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Wilk rewelacja nie jest. Pan Wroblewski rewelacja nie jest. Tak czy innaczej przegrali wyborcy i ci co siedzieli w domu. Wygrali tylko ci co beda mieli profity, dla nich gratulacje.
Robinzmiasta
Pan Wilk rewelacja nie jest. Pan Wroblewski rewelacja nie jest. Tak czy innaczej przegrali wyborcy i ci co siedzieli w domu. Wygrali tylko ci co beda mieli profity, dla nich gratulacje.
Robinzmiasta