UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Wilk rewelacja nie jest. Pan Wroblewski rewelacja nie jest. Tak czy innaczej przegrali wyborcy i ci co siedzieli w domu. Wygrali tylko ci co beda mieli profity, dla nich gratulacje.

Robinzmiasta

Anuluj