UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla "sztabu wyborczego" Wilka, od razu było widać nieudolne pomysły z poprzednich wyborów. Prezydencie Wróblewski kwiaty dla Monisi i Rafalka :)


Anuluj