UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla "sztabu wyborczego" Wilka, od razu było widać nieudolne pomysły z poprzednich wyborów. Prezydencie Wróblewski kwiaty dla Monisi i Rafalka :)
Brawo dla "sztabu wyborczego" Wilka, od razu było widać nieudolne pomysły z poprzednich wyborów. Prezydencie Wróblewski kwiaty dla Monisi i Rafalka :)