UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest tragedia, wygrał leniwy, ospały miś bez pomysłu na Elbląg. Wygrał głosami leśnych dziadków z czerwonego układu. Młodzi nie poszli na wybory, bo po prostu tu ich jest garstka. Trzeba czekać na zmianę pokolenia. Leśne dziadki odejdą, elbląg zrobi się wielkości Ełku, ale wtedy będzie tu zdrowa tkanka, a nie skażona rakiem prl.

Gosc1

Anuluj