Wybrany wątek opinii

Zobaczymy ile zrobisz panie prezydencie przez te 4 lata w Elblągu, będziemy Cie bacznie obserwować i słuchać Twoich obietnic
Polak (2018.11.04)
Przez 5 lat! Może zrobić dużo, wyjedzie ze 20tys. Ludzi.
Gosc1 (2018.11.04)
@Polak - 5 lat a nie 4.Chcesz marnować życie na przyglądanie się facetowi, który pamięta czasy kuźwa Gierka. Młodzi zachęcam do wyjazdu, pokażmy tym starym trupom gdzie ich miejsce. Niech ten Elbląg w końcu zniknie z mapy Polski. Niech tu zdechną ze swoimi marnymi emeryturkami i w samotności umierają w swoich czterech ścianach. Jeszcze mam taką nadzieję, że emigranci pokażą tym sflaczałym staruchom, gdzie ich miejsce. Chyba umarłbym ze śmiechu jakby postawili tu meczet i tym śmierdzącym starym cip. .. kazali nosić burki i trzy razy dziennie modły. Mam nadzieję, że wasze marzenie o wielkiej Europie się spełnią :-)
(2018.11.05)
Młodzi jak wyjedziecie do wielkich miast z tej dziury, to Wróbel nie będzie miał wyjścia jak sprowadzić imigrantów. Niech te wysuszone staruchy naucza się żyć wśród obcych, nie ma lepszej zemsty na staruchów, niech w końcu poczują ten strach osamotnienia i wyobcowania. Prysną marzenia o małej mieścinie na kształt domu spokojnej starości. Zachęcam, oni nie mieli dla nas litości, my nie miejmy dla nich.
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy