Wybrany wątek opinii
Czy to nie przypadkiem przekop w woj. pomorskim nie przywalił Pana Wilka z Panem Jarosławem?
Mamy tylko nowy problem tym razem realny. A jaki ? Ano zemsta pisowego rządu na ludziach, którzy nie popierają kolesiostwa pisowskiego. .. patrz budowy dróg np S6 i obwodnica Gdańska!
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Żebyś wiedział leśny dziadu, że macie problem ????????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
0
1