UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest tragedia, wygrał leniwy, ospały miś bez pomysłu na Elbląg. Wygrał głosami leśnych dziadków z czerwonego układu. Młodzi nie poszli na wybory, bo po prostu tu ich jest garstka. Trzeba czekać na zmianę pokolenia. Leśne dziadki odejdą, elbląg zrobi się wielkości Ełku, ale wtedy będzie tu zdrowa tkanka, a nie skażona rakiem prl.

Gosc1